Avalanche Premium Ice

Türkiye’nin ilk ve tek üst kalite buz markası olan Avalanche Premium Ice, kristal berraklığında, kusursuz şekilli, şık görünümlü, tek tek hazırlanan özel buz parçaları üretmektedir. 

Avalanche buz parçaları erime süresi uzun, soğutma kapasitesi yüksek, sıfır-tat ve sıfır-koku özelliği ile kusursuz bir içki deneyimi yaşatmakla birlikte, en özel anları unutulmaz kılıyor.

Avalanche buz parçaları temiz su kullanılarak ve katkı maddelerinden arındırılarak üretiliyor ve suyun en saf hali ile içeceklerinizle buluşuyor. Klasik buzların aksine, katkı maddeleri içermediği için diğer buzlar gibi istenmeyen koku ve tat bırakmıyor. Uzun erime süresi sayesinde içkiler çabuk sulanmıyor ve tatları bozulmuyor. Ortam sıcaklığına göre ortalama 20-40 dakikalık bir sürede eriyen Avalanche buz parçaları, birbirinden özel şekilleri ile içeceklerin en önemli tamamlayıcısı oluyor.

Zarif ambalajı ile buz parçalarının korunaklı ve hijyenik olarak muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Buz parçaları; küp, küre, collins, blok ve talebinize göre özel ölçülerde kesilebilmektedir. Ayrıca davet ve etkinliklerinizde sergileyebileceğiniz buz heykeller de üretilebilmektedir.